Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Програма Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна запрошує на святкування 15-річчя «Мелодії прикордоння»

Програма Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна запрошує на святкування 15-річчя «Мелодії прикордоння»
Програма Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна святкує своє 15-річчя. З цієї нагоди у всіх регіонах трьох країн відбудуться святкові заходи, на яких можна буде більше дізнатися про польсько-білорусько-українське транскордонне співробітництво, а також познайомитися з культурою прикордоння.

У рамках святкування 15-річчя співпраці організатори запрошують всіх бажаючих взяти участь у майстер-класах та відвідати концерт, що відбудеться 17 червня у Муніципальному центрі дозвілля (м. Івано-Франківськ, вул. Набережна ім. В. Стефаника, 42).

15:00 - Презентація можливостей Програми, мистецькі майстер-класи для підлітків.

18:00 - Концерт гуртів ICE CREAM ladies band, LOS COLORADOS, КораЛЛі.

Вхід на захід є безкоштовним.

Більше інформації на сайті програми www.pbu2020.eu. Захід співфінасується з коштів ЄС.

Довідково 

Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна протягом 15 років підтримує процеси розвитку на прикордонних територіях Польщі, Білорусі та України шляхом фінансування різноманітних проектів. Програма Польща-Білорусь-Україна фінансується ЄС у рамках Європейського інструменту сусідства (ЄІС) і є  найбільшою з програм ЄІС ТКС на сухопутних кордонах ЄС.

У програмному періоді 2004 – 2006 було підтримано 167 проектів, сума співфінансування ЄС склала 45.8 млн євро.

У рамках Програми 2007-2013, завдяки фінансуванню  ЄС у понад 170 млн євро, було реалізовано 117 проектів у сфері соціальної інфраструктури, охорони здоров’я, освіти, туризму, збереження культурної спадщини, безпеки та інфраструктури пунктів перетину кордону.

165 млн євро буде виділено у програмному періоді 2014-2020 на проекти, спрямовані на захист і промоцію культурної та природної спадщини, покращення транспортної інфраструктури регіонів, вдосконалення роботи пунктів перетину кордону, а також розвиток охорони здоров’я та безпеки.

Усі проекти, що фінансуються в рамках Програми Польща-Білорусь-Україна, є некомерційними. Бенефіціарами проектів можуть бути органи влади, бюджетні установи, громадські організації та інші.