Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

До уваги автоперевізників!

До уваги автоперевізників!

З 11 червня 2018 року управління Укртрансбезпеки в Івано-Франківській області, що знаходиться за адресою: с.Угорники, вул. Тополина, 3, номер телефону: 0342554565, розпочинає прийом документів на внесення змін до ліцензійних справ щодо транспортних засобів, які використовують ліцензіати у своїй діяльності.

Зі зразками документів та порядком їх заповнення можна ознайомитися на сайті Укртрансбезпеки за адресою: www.dsbt.gov.ua.

Відповідно до вимог частини другої статті 15 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» автоперевізник повинен повідомити Укртрансбезпеку про усі зміни даних, які були зазначені в документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензії, не пізніше, ніж один місяць з дня настання таких змін!

Внесення інформації про зміну даних до діючої ліцензії є безоплатним!

При зверненні особисто, ліцензіат повинен мати при собі оригінал документу, що посвідчує особу.

При зверненні уповноваженої особи ліцензіата необхідно мати при собі довіреність на подачу документів (довіреність повинна містити: назву органу, до якого подаються документи, дату видачі довіреності та термін дії, перелік прав на дії уповноваженої особи, зразок її підпису), оригінал документу, що посвідчує особу.