Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

В очікуванні жнивної кампанії

В очікуванні жнивної кампанії

21 червня фермери, керівники сільгосппідприємств всіх форм власності взяли участь у семінар-нараді “Жнивна кампанія – 2018”.

В ході наради, що відбулася під головуванням начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Петра Собка, обговорено питання щодо проведення у районі жнивної кампанії.

Зокрема, про стан підготовки до проведення «Жнивної кампанії – 2018» у районі; посів озимих зернових і технічних культур під урожай 2019 року насінням не нижче II репродукції та виконання їх у визначені агрономічні терміни; збирання пізніх культур: кукурудзи, соняшнику, сої.

Окрім цього, в ході заходу розглянули питання пожежної безпеки та охорони праці: протипожежні заходи під час збирання зернових та місць зберігання врожаю; дотримання правил техніки безпеки під час збирання врожаю та роботи на полях. А також питання фітосанітарної безпеки, умов кредитування сільгоспвиробників, про зміну всіх рахунків на збори платежів до місцевого та державного бюджетів із 02 липня цього року, про необхідність впровадження системи HACC, про роботу Івано-Франкіської торгово-промислової палати тощо.

DSC_0267

Семінар-нарада відбулася за участі начальника Тисменицького районного відділу управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області Ігоря Дмитріва, головного державного інспектора з охорони праці відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері управління праці в Івано-Франківській області Олега Шендирівського, начальника Управління фітосанітарної безпеки головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Івана Андрусишина, керуючого Тисменицьким відділенням № 1 Прикарпатського регіонального управління ПАТ «ПриватБанк» Сергія Адамчука, головного державного інспектора ОДПІ ГУ ДФС в Івано-Франківській області Григорія Калинюка, начальника Тисменицького районного відділу головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Яреми Бориса, завідувача сектора взаємодії з підприємствами агропромислового комплексу Івано-Франківської торгово-промислової палати Оксани Дулі.

DSC_0253

Заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ольга Богак звернула увагу керівників сільгосппідприємств всіх форм власності на подання достовірної оперативної та статистичної звітності про хід літньо-осінніх польових робіт. А головний спеціаліст управління агропромислового розвитку РДА Михайло Заник надав контактні дані постачальників паливно-мастильних матеріалів.

DSC_0262

Керівники сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств взяли активну участь у обговоренні даних питань.