Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Питання освіти – на контролі районної влади

Питання освіти – на контролі районної влади

4 липня 2018 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Івана Семанюка та голови районної ради Тетяни Градюк відбулася нарада щодо новацій фінансування груп подовженого дня у закладах загальної середньої освіти.

У нараді взяли участь начальник відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Шарабуряк, голова районної організації профспілки працівників освіти Іван Когуч, голови 16 місцевих рад та керівники 18 закладів загальної середньої освіти.

DSC_0391

Відповідно до п. 5 ст. 14 Закону України «Про загальну середню освіту» «за письмовими зверненнями батьків, інших законних представників учнів та відповідно до рішення засновника у закладі освіти функціонують групи подовженого дня, фінансування яких здійснюється за кошти засновника та за інші кошти, не заборонені законодавством».

Учасники зібрання обговорили питання співфінансування груп подовженого дня, діяльність яких спрямована на забезпечення безпечного і комфортного перебування учнів у закладах загальної середньої освіти в позаурочний час.

DSC_0381

DSC_0407

DSC_0388

DSC_0415

DSC_0404