Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Обдарована молодь Тисмениччини відпочиватиме у літньому таборі в Польщі

Обдарована молодь Тисмениччини відпочиватиме у літньому таборі в Польщі

04 липня 2018 року у залі засідань районної влади відбулася зустріч голови Тисменицької районної державної адміністрації Івана Семанюка, голови Тисменицької районної ради Тетяни Градюк, першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Заника, голови Ямницької об’єднаної територіальної громади Романа Крутого із обдарованими дітьми та їхніми батьками, в ході якої обговорили питання організації поїздки талановитої молоді Тисмениччини до Республіки Польща в липні 2018 року для участі в літньому таборі. Молодь матиме чудову нагоду продемонструвати українські традиції, елементи національного одягу, культуру, звичаї, спортивні навички та наукові досягнення, ознайомитись з особливостями життєдіяльності, культури і побуту інших країн.

У 2018 році Тисменицька районна рада стала учасником міжнародного проекту Erasmus+ «В якій Європі ми б хотіли жити?». В рамках проекту 70 обдарованих підлітків з міст Тисмениця (Україна), Друскінінкай (Литва), Голіце (Чехія), Зост (Німеччина) та Стшельце Опольське (Польща) отримали змогу взяти участь у проекті в липні 2018 року. Відтак 12 юних представників Тисменицького району матимуть особливий відпочинок цьогоріч.

IMG_8596

Літній табір передбачає обмін досвідом між молоддю чотирьох країн у сфері екології, спорту, освіти, культури, національних особливостей, традицій, а також обговорення глобальних досягнень проблем сучасної Європи.

IMG_8597

За словами очільників району, Тисменицька районна рада, Тисменицька районна державна адміністрація та Ямницька об’єднана територіальна громада всіма можливими способами сприяють руху України в напрямку євроінтеграції, в тому числі і підтримуючи міжнародні проекти та сприяючи їх реалізації на теренах Тисмениччини, залучаючи і кошти, і кращі практики менеджменту та самоврядування в район. Так, втілення проекту «В якій Європі ми б хотіли жити?» відбудеться за підтримки та фінансування з районного бюджету, адже залучення міжнародного досвіду, особливо у формуванні свідомості юного покоління – це ключова складова розвитку справжньої, європейської громадськості в Україні.

IMG_8604

IMG_8602