Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

100-РІЧЧЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

100-РІЧЧЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Сьогодні, 21 червня, у залі засідань адмінбудинку Тисменицької районної влади відбулися урочисті заходи з нагоди 100-річчя державної служби в Україні та відзначення професійного свята державних службовців.

Вітали присутніх у залі працівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, структурних підрозділів та апарату районної державної адміністрації, ветеранів державної служби голова районної державної адміністрації Іван Семанюк, голова районної ради Тетяна Градюк, керівник апарату районної державної адміністрації Ярослав Татарин.

DSC_0182

DSC_0163

Цьогоріч державна служба України як інститут держави відзначає 100-річчя. Свої витоки вона бере від часів Гетьманату Павла Скоропадського, із ухваленням у 1918 році Закону про урочисту обітницю урядовців і суддів та присягу військових на вірність Українській Державі. Та це не єдиний ювілей, як підмітив у своєму виступі керівник апарату РДА Ярослав Тататрин: перший Закон «Про державну службу» незалежної України прийнятий у 1993 році (25 років тому), а указ про встановлення професійного свята – Дня державної служби Президент України підписав у 2003 році (15 років).

DSC_0154

DSC_0165

З нагоди свята очільники району вручили нагороди – почесні грамоти обласної державної адміністрації, грамоти голови районної державної адміністрації, голови районної ради, а до них матеріальні відзнаки та квіти. Керівники дякували працівникам виконавчої влади Тисмениччини, а їх налічується загалом 310 осіб, за непросту щоденну працю, натхнення, професіоналізм та ентузіазм, бажали гідної заробітної плати, миру та добра.

DSC_0191

DSC_0208

DSC_0222