Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Молитва піснею у «Духовій криниці»

Молитва піснею у «Духовій криниці»

Щороку 7 липня біля Духової криниці, що в Єзуполі відбувається районне свято духовної пісні «Духова криниця». Цьогоріч у святі прийняли участь 15 творчих колективів та окремих виконавців, з Єзупіля, Ганнусівки, Узина, Добровлян, Побережжя, Підлужжя, Братківців, Тисмениці. Гостями свята стали творчі колективи - жіночий та чоловічий вокальні ансамблі будинку культури с. Ямниця  на чолі з Христиною Попадинець, начальником відділу культури, молоді та спорту Ямницької ОТГ.

Розпочалося пісенне свято спільним виконанням молитви «Отче наш» та з щирого Божого благословення, що лунало з уст Високопреосвященного Владики кир Володимира Війтишина, Архієпископа і Митрополита Івано – Франківського УГКЦ. З щирими словами побажань вдалого проведення свята та вітань із днем ангела усіх, хто має ім’я Іван та Іванна звернулися заступник голови Тисменицької райдержадміністрації Степан Мандибур та секретар Єзупільської селищної ради Світлана Кудляк.

DSC_9171

DSC_9178

Півторагодинна  концертна програма пройшла на одному диханні, адже дарувала насолоду сприйняття глядачами найщиріших духовних помислів – молитви у пісні. Ці два поняття споріднені не лише словесно. В той святковий день вони знайшли своє реальне втілення у святі, яке відбувається  біля цього цілющого джерела, з якого сотні літ десятки поколінь черпають життєдайну силу, здоров’я, наснагу.

DSC_9153

 DSC_9288

 DSC_9321

Панорама_без_названия1м