Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РДА СТЕПАН МАНДИБУР ПРОВІВ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РДА СТЕПАН МАНДИБУР ПРОВІВ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ

11 липня під керівництвом заступника голови Тисменицької районної державної адміністрації Степана Мандибура та начальника Тисменицького  районного сектору філії державної установи “центру пробації” в Івано-Франківські області капітана внутрішньої служби Наталії Гавриш відбулося засідання комісії.

DSC_0569

На даному засіданні розглянули наказ  Міністерства юстиції України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України. Міністерства внутрішніх справ України від 03.04.2018 року № 947/5/467/609/280 «Про затвердження Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк».

Комісією прийнято рішення щодо сприяння у працевлаштуванні засудженого після звільнення та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи із засудженими з метою соціальної адаптації. У разі звільнення з установи виконання покарання осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду сприяння у влаштуванні до закладів соціальної підтримки та осіб які хворі на заразну форму туберкульозу сприяти у госпіталізації до територіального протитуберкульозного закладу.

DSC_0574