Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Понад 23 тисячі послуг з початку року надали Центри обслуговування платників Тисменицької ОДПІ

Протягом січня - червня 2018 року фахівцями  Центрів обслуговування платників Тисмениччини, Тлумаччини та Городенківщини надано 23145  адміністративних послуг про це повідомила в.о. начальника Тисменицької ОДПІ Іванна Мельник.

 

Посадовець зазначила, що найбільшим попитом серед платників користується послуга з видачі  картки платника податків  та внесення до паспорта громадянина  даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. За вказаний період надано 3897 таких карток. З метою отримання відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків до Центру обслуговування платників протягом першого півріччя  звернулося 3377 осіб. Переважною більшістю отримувачами зазначених відомостей в цей період були особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, оскільки такі особи мають обов’язок подання електронних декларацій за підсумками 2017 року.

 

Серед фізичних осіб-підприємців однією з самих запитуваних послуг є послуга з видачі витягу з реєстру платників єдиного податку -477 та послуга з реєстрації книг обліку розрахункових операцій -440.

 

Протягом шести місяців 2018 року прийнято 13580 документів податкової звітності та надано 2845 консультацій.

 

Нагадуємо, що в Центрах обслуговування платників Тисменицької ОДПІ, Тлумацького та Городенківського відділень Тисменицької ОДПІ надається комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг. Платники у зручний для них час мають змогу подати податкову звітність, отримати усну  кваліфіковану консультацію та адміністративні послуги.