Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

У ЯМНИЦІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА

У ЯМНИЦІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА

5 серпня громада Ямницьукої ОТГ дружньо відзначила 574-у річницю (перша писемна згадка про Ямницю датована 1444 роком). Тут вже стало доброю традицією щорічно в серпні у великому родинному ямницькому колі із запрошеними гостями спільно вшановувати національні та місцеві традиції і активно відпочивати.

Святкування розпочалося із богослужіння у храмі за участю хору ім.Г.Вєрьовки. Гості свята розважалися увесь день, активні учасники мали змогу поборотися у спортивних забавах, таких як: армреслінг, піднімання гирі, перетягування канату та інших активних видах відпочинку.    

На святкування завітали – голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин, депутати Івано-Франківської обласної ради Михайло Королик і Роман Ткач, а також офіцйна делегація з міста-партнера Свьонтки (Республіка Польща).

Урочиста частина розпочалась з виступів та привітань із цим чудовим святом гостей, зокрема, голів районної державної адміністрації Івана Семанюка і  районної ради Тетяни Градюк, які привітали мешканців села з цією важливою датою в історії рідного краю, побажали розквіту, миру й процвітання і добробуту, висловлюючи, крім того, подяку голові правління ПАТ “Івано-Франківськцемент” Миколі Круцю за вагомий влад в розбудову Ямниці, розвиток її інфраструктури, за відродження української промисловості, адже флагманом будівельної галузі у виробництві цементу є саме ПАТ “Івано-Франківськцемент”, що знаходиться в Ямниці. Голові новоутвореної Ямницької об’єднаної територіальної громади Романові Крутому керівники бажали світлих перспектив, натхнення до розбудови громади. Наголосивши, що Ямниця надзвичайно багата на таланти та відомі особистості, які стали визначними постатями історії Прикарпаття, Іван Семанюк  та Тетяна Градюк вручили голові Ямницької об’єднаної територіальної громади книгу історії Ямницької об’єднаної територіальної громади, в яку мешканці громади разом зі своїм очільником золотим пером вписуватимуть нотатки про найвизначніші події цієї молодої, але вже досить перспективної об’єднаної громади.

DSC_3847

DSC_3860

Після вітань мешканці Ямницької ОТГ та гості свята побували на чудовому концерті за участі художніх колективів сіл ОТГ, Роксолани Калин, Оксани Романюк та заслуженого артиста України Олеся Пасічняка. Головною родзинкою свята став рок-гурт “Скай”, який молодь зустрічала з особливим запалом.  А завершилося дійство українською дискотекою.    

 DSC_4023

DSC_4050

Фото - редакція газети "Вперед"