Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Програма підтримки тваринництва фізичним особам

Відповідно урядової програми підтримки тваринництва фізичним особам надається дотація за утримання ними ідентифікованого та зареєстрованого молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку.

Дотація надається з наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

- за період утримання від 1 до 5 місяців - 300 грн. за голову;

- за період утримання від 5 до 9 місяців - 700 грн. за голову;

- за період утримання від 9 до 13 місяців - 1 500 грн. за голову.

Загальний обсяг дотації — 2 500 гривень на одну голову молодняка.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади (далі органи місцевого самоврядування) копії таких документів:

- паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка - виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

- паспорта громадянина України;

- довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

- документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

Зазначені документи приймаються органами місцевого самоврядування протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня і до 1 вересня і до 1 грудня поточного року.

З метою підтвердження кількості пологів молодняку, заявленого фізичною особою, орган місцевого самоврядування здійснює запит до адміністратора єдиного державного реєстру тварин для отримання інформації про, кількість ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку поголів’я молодняку станом на відповідну дату поточного року у розрізі фізичних осіб - власників тварин.

Зазначаємо, що підтвердження наявності у господарстві заявленого фізичною особою поголів’я молодняка є підставою для внесення до журналу обліку фізичних осіб - власників тварин.

Запити необхідно надсилати за адресою відокремленого структурного підрозділу Державного підприємства "Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин" — вул. В. Чорновола 7, офіс 104, м. Івано-Франківськ, 76000, тел./факс (0342) 55-23-85, ел. адреса - if@agro-id.gov.ua.

Відповідь на запит органу місцевого самоврядування Адміністратор Єдиного державного реєстру тварин надає протягом трьох днів.

Органи місцевого самоврядування на підставі журналу обліку до 5 травня, до 5 вересня і до 5 грудня (станом на 01 грудня) складають відомість фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк і подають її у паперовому та електронному вигляді (формат docабо xls) департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації за адресою: вул. Грушевського, 21 каб. № 724, м. Івано-Франківськ, 76004, тел. 55-21-63, 55-22-09.

За результатами першого етапу прийому документів на карткові рахунки фізичних осіб нашої області з державного бюджету надійшли кошти в сумі 355,3 тис. грн.

З метою дотримання термінів, визначених Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, просимо довести зазначену інформацію до відома органів місцевого самоврядування та населення.