Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Стан ринку послуг області у IІ кварталі 2018 року

На ринку послуг області упродовж ІІ кварталу 2018 року працювало 1,8 тис. підприємств (юридичних осіб) та їх відокремлених підрозділів, основним видом діяльності яких є надання послуг.Обсяг реалізованих ними послуг за цей період склав 2 млрд.грн.

У структурі загального обсягу реалізованих послуг значну частку склав обсяг послуг складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту (27,3% загальнообласного обсягу),вантажного автомобільного транспорту, надання послуг з перевезення речей (17,6%), у сфері телекомунікацій (електрозв’язку) (14,9%).Вагомими були також обсяги послуг з надання  в оренду й  експлуатацію  власного чи  орендованого нерухомого майна (5,6%), з діяльності у сферах архітектури та інжинірингу, надання послуг технічного консультування (4,8%),з діяльності туристичних агенств і туристичних операторів (3,3%),з діяльності пасажирського наземного транспорту (3,1%).

Серед міст обласного значення та районів області найбільша частка реалізованих послуг припадала на підприємства міст Івано-Франківська (71,3% загальнообласного обсягу), Яремче (6,2%), Калуша (5,8%) та Долинського району (6%).

Населенню області надано 29,2% від загального обсягу реалізованих послуг. Найбільшим попитом серед населення користувалися послуги у сфері інформації та телекомунікацій (39,2%), з діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (18,4%), транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (12,3%). Вагомою була частка послуг, реалізованих населенню, у містах Коломиї (80,7% від загального обсягу наданих послуг), Яремче (66,8%), Бурштині (64%), Косівському (52,5%), Рогатинському (41,7%) та Калуському (36,5%) районах.

 

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2018