Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Голова РДА Іван Семанюк провів нараду із міським, селищними, сільськими головами

Голова РДА Іван Семанюк провів нараду із міським, селищними, сільськими головами

11 вересня у залі засідань адміністративного будинку районної влади під головуванням голови Тисменицької районної державної адміністрації Івана Семанюка за участі першого заступника голови РДА Володимира Заника, заступника голови РДА Степана Мандибура, керівників та представників окремих районних служб відбулася нарада з міським, селищними, сільськими головами.

Законом України від 10 липня 2018 року №2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств», який набрав чинності з 15.08.2018, внесено зміни до ст.273 Податкового кодексу України, відповідно до яких передбачається оподаткування земельним податком лісових земель. Ставки земельного податку визначаються відповідними рішеннями місцевих рад. Про роз’яснення щодо внесення змін до податкового законодавства проінформував присутніх заступник начальника Тисменицького управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області, начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Іван Пилипенко. З даного питання виступив також директор Івано-Франківського держлісгоспу Михайло Бойчук.

DSC_0041

DSC_0057

DSC_0044

DSC_0049

Окрім цього, учасники наради обговорили питання про виконання підготовчих заходів щодо призову громадян України на військову службу восени 2018 року; підготовку та проведення у Тисменицькому районі ІХ обласного відкритого покутського фестивалю аматорського мистецтва «Покутські джерела», з яких виступили військовий комісар Тисменицького районного військового комісаріату Олександр Діденко та заступник голови районної державної адміністрації Степан Мандибур.

DSC_0060

DSC_0067

DSC_0045

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ганна Василів проінформувала про стан справ щодо виконання районного бюджету, вказала на недоліки та рекомендувала працівникам органів місцевого самоврядування активізувати роботу в питанні виконання місцевих бюджетів у співпраці з суб’єктами підприємницької діяльності та фіскальною службою.

DSC_0075