Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Відбулося навчання і переатестація операторів газових котелень установ бюджетної сфери Тисменицького району

Відбулося навчання і переатестація операторів газових котелень установ бюджетної сфери Тисменицького району

Щоб тепло в бюджетні установи та житлові будинки мешканців району надійшло вчасно, необхідною є й обов’язкова планова атестація відповідальних за цю ділянку роботи працівників. З цією метою 14 вересня 2018 року в залі засідань районної влади та на базі ПАТ «Тисменицягаз» відбулося навчання і переатестація операторів газових котелень, за газове господарство установ бюджетної сфери району.

Про заходи, які проводяться районною державною адміністрацією у зв’язку із початком опалювального періоду, проінформував перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник.

DSC_0079

Взяли участь у зібранні головний інженер ПАТ «Тисменицягаз» Б. Секрета та начальник виробничо-технічного відділу цього ж підприємства А.Соловій.

Головний державний інспектор відділу нагляду на виробництві та об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці в Івано-франківській області Микола Петриловський виступив на тему: «Дотримання вимог правил безпеки системи газопостачання при експлуатації газифікованих котелень».

DSC_0083

DSC_0082

Відповідно до розпорядження райдержадміністрації від 06 вересня 2018 року № 513 «Про проведення переатестації операторів газових котелень» створено комісію для проведення навчання та переатестації операторів газових котелень установ бюджетної сфери району на базі ПАТ «Тисменицягаз» та затверджено її склад.