Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Визначено переможців районного турніру з міні-футболу на Кубок голови Тисменицької районної ради

Визначено переможців районного турніру з міні-футболу на Кубок голови Тисменицької районної ради

28 вересня на стадіоні «Хутровик» у м. Тисмениця відбувся фінал турніру з міні-футболу серед школярів району на Кубок голови Тисменицької районної ради. Привітали учасників спортивного заходу та урочисто нагородили призерів символічними Кубками, Дипломами, медалями, грамотами очільники району – голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк та голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк.

IMG_2599

IMG_2591

За перемогу у турнірі змагалися команди з 35 закладів загальної середньої освіти Тисменицького району, а також Загвіздянської, Угринівської та Ямницької об’єднаних територіальних громад.

IMG_2190

IMG_2648

Найвищу сходинку п’єдесталу здобула команда Новокривотульської ЗОШ І-ІІ ступенів. Друге та третє місця, посіли футбольні команди Підліської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Угринівського НВК. Четвертими стали вихованці Рошнівського НВК. Володарі І, ІІ та ІІІ місць отримали сертифікати на 20, 15 та 10 тисяч гривень на розвиток спортивної інфраструктури рідних загальноосвітніх навчальних закладів, а також комплекти м’ячів. Організатори турніру відзначили символічними статуетками найкращих у номінаціях: воротар, захисник, бомбардир, гравець та нападник, а також членів суддівської колегії, організаційний комітет, керівників та капітанів команд.

IMG_2611

IMG_2593

IMG_2588

IMG_2568

IMG_2560

Започаткований у 2016 році турнір з міні-футболу серед школярів району на Кубок голови Тисменицької районної ради, стає традиційним і має добрі перспективи розвитку серед молоді Тисмениччини.