Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти

03 жовтня 2018 року в Народному домі м. Тисмениця відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти, професійне свято яких відзначається в Україні у першу неділю жовтня.

На святкові заходи привітати педагогів завітали голова районної державної адміністрації Іван Семанюк, голова районної ради Тетяна Градюк, керівництво районної ради, працівники державних установ та закладів освіти Тисменицького району.

IMG_3233

IMG_3245

У привітальних промовах очільники району подякували освітянам за самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність, побажали міцного здоров’я, натхнення у навчанні й вихованні підростаючого покоління – майбутнього нашої держави та запевнили у подальшій підтримці.

IMG_3286

IMG_3262

Вітання колегам адресували начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Шарабуряк та голова районного комітету працівників освіти Іван Когуч.

IMG_3441

За вагомі здобутки на педагогічній ниві освітян Тисмениччини нагородили різного рівня відзнаками, серед яких – диплом за зайняте перше місце в обласному конкурсі на кращу методичну розробку, відомча заохочувальна відзнака ІІІ ступеня Міністерства освіти і науки України – нагрудний знак «Василь Сухомлинський», подяка Міністерства освіти і науки України, спільна грамота голів Тисменицької районної державної адміністрації і районної ради, спільна грамота департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації та обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України, грамота Президії Івано-Франківського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

IMG_3310

IMG_3318

IMG_3381

IMG_3434

IMG_3484

Підсилили святкову атмосферу заходу музичні виступи, подаровані учителям школярами та учасниками аматорського мистецтва Тисмениччини.

IMG_3253