Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Володимир Заник провів семінар-нараду з питань детінізації та легалізації відносин у сфері зайнятості населення

Володимир Заник провів семінар-нараду з питань детінізації та легалізації відносин у сфері зайнятості населення

4 жовтня перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник провів семінар-нараду з  питань детінізації та легалізації відносин у сфері зайнятості населення з працівниками підприємств.

Захід відбувся за участі Оксани Острижнюк - головного державного інспектора відділу з питань експертизи умов праці Управляння Держпраці в Івано-Франківській області, Наталії Ковальської – головного спеціаліста фінансово-економічного відділу Тисменицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області, Орести Гук – в.о. директора Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості та Іванни Мельник – начальника Тисменицької Державної податкової інспекції Тисменицького управління головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

DSC_1142

DSC_1157

Спеціалісти доповіли присутнім про зміни в законодавстві. Оксана Острожнюк розповіла про правильність оформлення найманих працівників та відповідальність за порушення трудового законодавства, Наталія Ковальська – про важливість легалізації заробітної плати, Ореста Гук – про нові важелі стимулювання легальної зайнятості населення, Іванна Мельник доповіла про адміністрування місцевих податків та відкриття електронних сервісів, які допоможуть слідкувати на станом оплати податків.    

DSC_1150

Згідно з розпорядженням КМУ від 05.09.2018 р.№ 649-р передбачається проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування спільних комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками. Якщо зараз проводиться лише роз’яснювальна робота, спрямована не неприпустимість допуску до роботи працівника без оформлення з ним трудових відносин, то починаючи з 5 жовтня цього року будуть проводитись відповідні заходи, зокрема і перевірки, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення.   

Всі охочі мали можливість поспілкуватися із спеціалістами і отримати вичерпні відповіді.