Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

У Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тисменицького району до Дня ветерана та Міжнародного дня людини похилого віку проведено заходи.

Так, 01 жовтня 2018 року в Черніївському відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання відбувся урочистий концерт для підопічних закладу.

IMG-0744

З привітальними словами до присутніх звернувся директор територіального центру Андрій Ревюк, який від імені районного керівництва побажав міцного здоров’я, щастя, добра й благополуччя винуватцям свята. Зокрема, було наголошено на тому, що районна влада постійно надає соціальну підтримку даним верствам населення, сприяє ефективному вирішенню їх проблем.

Завідувач Черніївського відділення стаціонарного догляду для постійного проживання Іван Судак висловив вдячність ветеранам за їх неоціненний вклад в розвиток української державності, активну життєву позицію, невичерпне джерело патріотизму та вірне служіння своєму народу.

Доброю традицією в Територіальному центрі є проведення спільних святкових заходів з підростаючим поколінням. Перед присутніми виступили учні Черніївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які співали пісні, декламували вірші, демонстрували театральні номери для мешканців закладу.

IMG-0747

Концертна програма, викликала позитивні емоції у присутніх і залишила незабутні враження.