Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Вшанували людей похилого віку

Вшанували людей похилого віку

З нагоди Міжнародного дня людини похилого віку та Дня ветерана, що відзначаються 1 жовтня, на Тисмениччині відбулися святкові заходи.

Вже традиційно територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тисменицького району влаштовує свято для членів гуртка «Гармонія», а цьогоріч до них долучились і ветерани Тисменицького осередку братства ОУН-УПА. Разом із Тисменицькою районною бібліотекою та дитячою школою мистецтв ім Й.Княгиницького вдалося організувати зустріч за круглим столом та святковий концерт. Працівники цих установ створили атмосферу затишку та родинного вогнища для літніх людей, давши їм можливість поспілкуватися та послухати музичні твори у виконанні юних артистів.

20181004_104142

20181004_104429

Від імені керівництва районної державної адміністрації з побажанням миру, добра, натхнення, міцного здоров’я, уваги від рідних та близьких виступив директор територіального центру Андрій Ревюк.

20181004_103845

Після концерту гості були запрошені на благодійний святковий обід.

Учасники святкового заходу дякували організаторам за створений гарний настрій, затишок та постійну турботу.

 

 

Довідково

1 жовтня відзначається Міжнародний день людини похилого віку, а в Україні – це ще й День ветерана.

Мета свята – нагадати всім людям про необхідність поваги, турботи та віддання шани особам старшого віку, адже їхня праця, ставлення до людей та духовні цінності це приклад для наслідування сучасному поколінню.