Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

На Тисмениччині урочисто відзначили 602-у річницю села Старий Лисець

На Тисмениччині урочисто відзначили 602-у річницю села Старий Лисець

Цієї неділі, 07 жовтня, у с.Старий Лисець урочисто відзначили 602-у річницю села.

Привітати громаду та розділити радість святкової події до одного із найрозвинутіших населених пунктів району (сільський голова Анатолій Лущак) приїхали керівник апарату Тисменицької районної державної адміністрації Ярослав Татарин, депутат обласної ради, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Королик, заступник голови районної ради Ігор Федоришин, сільський голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий, заступник командувача Національної гвардії України генерал-лейтенант Микола Балан, який є уродженцем села. Завітали до Старого Лисця й іноземні друзі та партнери: чисельна делегація християнської місії Церкви Христової та її очільник Джон Кахельман зі Сполучених Штатів Америки, а також професійні рятувальники та добровольча пожежна дружина із польського міста Лодзь.

DSC_2477

Ярослав Татарин у своїй промові передав вітання старолисецькій громаді від голови районної державної адміністрації Івана Семанюка, відзначив позитивну динаміку розвитку села, активну участь у проектах і програмах різного рівня, забезпечення комфортних умов проживання місцевим мешканцям. Керівник апарату РДА побажав працювати у цьому ж напрямку, зміцнювати потенціал громади, реалізовувати плани та задуми, що сприятимуть процвітанню Старого Лисця, затишку та миру. Окрім вітання, від районної державної адміністрації та районної ради спільні грамоти та грошові доповнення до них отримали секретар сільської ради Галина Матієшин та місцевий депутат Надія Говзан за активну участь у житті села.

DSC_2556

DSC_2588

Програма відзначення Дня села розпочалася вранці із Богослужіння і тривала протягом дня аж до пізнього вечора. Організатори подбали про те, щоб усім, незалежно від віку та уподобань, було весело та цікаво.

DSC_2478

Спортивні вболівальники підтримували команду «Бистриця» із Старого Лисця у поєдинку із ФК «Угринів» в рамках чемпіонату Тисменицького району з футболу. Місцеві аматори шкіряного м’яча не підвели і подарували не тільки шквал емоцій, але й перемогу, здолавши суперника із рахунком 3:2 (дорослий склад), а юнаки зіграли в нічию, зробивши дарунок до 60-річчя Старолисецького футболу. Гравців «Бистриці» усіх поколінь нагородили медалями. А спеціальну відзнаку за популяризацію футболу та підготовку спортивних видань отримав капітан і гравець, кандидат наук із фізичного виховання і спорту Роман Дмитрів.

DSC_2464

Дітвора та молодь активно брала участь у конкурсах малюнків, творчих робіт, стінгазет та велоперегонах, розважалася на ігрових атракціонах. Місцеві підприємці розгорнули виїзну торгівлю, тож усі охочі могли почастуватися смачними стравами місцевої кухні та напоями.

DSC_2419

Сільський голова Анатолій Лущак за різні заслуги вручив близько вісімдесяти відзнак односельцям. Подарунки дарували й гості, адресували слова вітання та щирі побажання.

DSC_3016

DSC_2604

DSC_2765

DSC_2870

DSC_2936

Концерт за участі естрадних виконавців Прикарпаття, заслуженого артиста України Володимира Коваленка, Оксани Романюк, Христини Олексин, Зоряни Рощук та учасників аматорського мистецтва Старого Лисця і Тисмениччини продовжив програму святкування.

DSC_3259

DSC_2992

DSC_3171

DSC_3028

Завершенням дійства стало частування іменним мегатортом, вагою понад півсотні кілограм.

 DSC_2580

 © Фото - редакція газети "Вперед"