Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

З нагоди Дня фізичної культури та спорту на Тисмениччині вручили іменні пам'ятні відзнаки

З нагоди Дня фізичної культури та спорту на Тисмениччині вручили іменні пам'ятні відзнаки

08 вересня в залі засідань адміністративного будинку районної влади відбулися урочисті заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту, на які зібралися вихованці, адміністрація, тренерсько-викладацький склад Тисменицької дитячо-юнацької спортивної школи, батьки, ветерани спорту.

Вітали представників спорту голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк та керівник апарату Тисменицької районної державної адміністрації Ярослав Татарин, дякували керівникам спортивних установ і організацій району, вихованцям і тренерам ДЮСШ за популяризацію фізичної культури і спорту, наполегливу працю, майстерність; вручали нагороди за спортивні результати.

IMG_0433

IMG_0431

Районна влада постійно сприяє розвитку спорту на Тисмениччині, про що свідчать відкриті спортивні об’єкти, систематичне покращення матеріально-технічної бази, проведення спортивних заходів. У цьому напрямку працюватимуть і надалі, запевняють керівники району, адже успіхи спортсменів – це не тільки виховання сильних, здорових, цілеспрямованих особистостей, але й популяризація краю.

Тисмениччина має високий спортивний потенціал. Вихованці Тисменицької ДЮСШ є учасниками і призерами обласних, всеукраїнських, міжнародних змагань. 556 школярів у 42 групах вдосконалюють свої спортивні навички з футболу, баскетболу, боротьби дзюдо, боксу, настільного тенісу, спортивного орієнтування, тхеквондо – ВТФ. А допомагають їм освоїти ази спорту та відточувати майстерність 19 кваліфікованих наставників. До слова, цьогоріч у жовтні Тисменицька ДЮСШ відзначатиме 35-річний ювілей.

Кращих спортсменів та тренерів району нагородили іменними пам’ятними статуетками. Загалом їх вручили 35.

IMG_0442

IMG_0452

IMG_0444

IMG_0476

IMG_0507