Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Керівники району привітали військовослужбовців і волонтерів із Днем Збройних сил України та Днем волонтера

Керівники району привітали військовослужбовців і волонтерів із Днем Збройних сил України та Днем волонтера

Сьогодні, 6 грудня, у День Збройних сил України, у Тисменицькій дитячій школі мистецтв імені Йова Княгиницького відбулися районні урочистості для військових, їх рідних та волонтерів, без яких неможливим був би захист країни на східних кордонах, які щоденно забезпечують мир і спокій громадянам України, бережуть територіальну цілісність нашої держави.

Святковий захід відвідали голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур, військовий комісар Тисменицького районного військового комісаріату Олександр Діденко, заступник міського голови міста Тисмениця Сергій Ковальчук, голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий, голова Спілки учасників АТО у Тисменицькому районі Іван Стефанів, голова РО Української спілки ветеранів Афганістану Дмитро Сатур, голова районного Братства вояків ОУН-УПА Петро Галига, гості та представники громади Тисмениччини.

Програма заходу розпочалася з виконання Державного Гімну та вшанування хвилиною мовчання пам'яті воїнів, які у різні часи віддали життя за волю та незалежність України.

1

2

Слова подяки героям, які ставали на захист рідної землі, особливо за час збройного протистояння з агресором, висловлювали у своїх виступах очільники Тисмениччини.

5

Цього дня військові та волонтери отримали спільні грамоти від районної державної адміністрації та районної ради і нагороди за зразкову службу, мужність, бойову звитягу та гуманітарну участь в антитерористичній операції, які вручали Іван Семанюк, Тетяна Градюк, Сергій Ковальчук, Олександр Діденко, Іван Стефанів.

11

IMG_6008

12

Тисменицькому районному військовому комісаріату для користування в роботі керівники району подарували багатофункціональний принтер, а голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий – телевізор.

Урочистості супроводжувались святковими концертними номерами творчих колективів та сольних виконавців Тисменицького району, що приємно наповнили святкову атмосферу зали творчим духом.