Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Вифлеємський вогонь миру запалав у будинку Тисменицької районної влади

Вифлеємський вогонь миру запалав у будинку Тисменицької районної влади

У третій день нового року голови Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк та районної ради Тетяна Градюк, керівний склад і працівники районної влади радо зустрічали пластунів та їх наставника о.Богдана Рудницького, які за кілька днів до Різдва Христового завітали сюди з благодатним Вифлеємським вогнем.

Це вже добра традиція, адже втретє учасники Української скаутської організації «Пласт» із с. Березівка вітали представників української влади у Тисменицькому районі з новорічними та Різдвяними святами, дарували вогонь миру, запалений у Вифлеємському храмі Різдва Христового, співали різдвяні пісні та адресували побажання. «Хай вогник живої віри, який дає світло і тепло, розгориться великим полум’ям у серці кожного, подарує надію на краще та принесе мир у нашу державу», - додав до віршованих побажань юних членів організації о. Богдан Рудницький.

Очільники району подякували пластунам за величну християнську місію, побажали в мирі й добрі зустріти Різдвяні свята і віддячили солодкими дарунками.

DSC_0048

DSC_0059

DSC_0073

DSC_0082

DSC_0091

DSC_0093

DSC_0096

DSC_0100

DSC_0105

DSC_0128