Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Різдвяне вітання голів Тисменицького району

Різдвяне вітання голів Тисменицького району

Шановні краяни!

Щиро вітаємо вас із величним християнським святом – Різдвом Христовим!

Перша зірка Святого вечора знову сповіщає нам про надзвичайну подію – прихід у світ Сина Божого. Більше двох тисяч років тому у Вифлеємі народився Спаситель. Сам Бог, творець світу, став одним із нас. Тож усі християни, сповнені радістю від цієї благої вісті, прославляють народження Дитятка величним привітанням: «Христос рождається – славімо Його!».

У ці зимові різдвяно-новорічні дні ми збираємося у тісному родинному колі. Свята вечеря, смачна кутя, дзвінка коляда та святковий настрій наповняють домівки добром, любов’ю та духовним піднесенням.

Стоячи біля Ісусових ясел у цей особливий час, ми складаємо Богові велику подяку за все, що маємо. У свої молитвах з надією просимо доброї долі для своїх родин, сили духу та мужності для оборонців країни, миру і добра для нашої держави. Віримо, що в наступному році спільною працею, в єдності та порозумінні ми зуміємо примножити досягнуте, здолаємо агресора і працюватимемо для розвитку і процвітання України.

Щиро бажаємо, нехай теплий, родинний дух Різдва наповнить наші серця та оселі. Хай Боже Дитя знайде прихисток у кожній сім’ї, кожному домі, кожному серці. Нехай світло, принесене Немовлям Ісусом, осяює наше життя, наповнює його миром та любов’ю.

Бажаємо усім міцного здоров’я, щастя, родинного тепла і затишку. Веселих і радісних свят!

Христос рождається – славімо Його!

Голова районної                                           Голова районної ради

              державної адміністрації

                                         Іван Семанюк                                    Тетяна Градюк