Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Тисменицькою районною філією організовано зустріч з соціальними партнерами

Тисменицькою районною філією організовано зустріч з соціальними партнерами

31 січня 2019 року Тисменицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості організовано та проведено зустріч з соціальними партнерами. В заході взяли участь: перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Заник, начальник управління економіки Тисменицької РДА Тетяна Петруняк, начальник управління соціального захисту населення Мирослав Лутчин, заступник начальника агропромислового комплексу Тисменицької РДА Олена Мельник, директор Тисменицької районної філії Петро Данилюк.

«Однією з передумов модернізації та розвитку державної служби зайнятості є потреба у впровадженні нових підходів щодо повернення шукачів роботи до активної зайнятості. Необхідно вирішувати проблеми зайнятості населення шляхом оперативного укомплектування вакансій, створення нових робочих місць, легалізації зайнятості», - зауважив П.Данилюк. 

DSC_0293

Також він ознайомив присутніх з електронними сервісами в роботі служби зайнятості, заходами, які спрямовані на запобігання довготривалому безробіттю, з системою профілювання зареєстрованих безробітних та соціальним супроводом за підходом кейс-менеджменту.

«Важливою проблемою в трудових відносинах між роботодавцем і найманим працівником на даний час є легалізація зайнятості та заробітної плати. Небезпека  «тіньової» зарплати, як і «тіньової» зайнятості, полягає не тільки у тому, що бюджет недоотримує кошти, мінімізується надходження до Пенсійного фонду та фондів соціального страхування, а особливо в тому, що люди не матимуть змоги отримувати соціальні виплати та пенсію, яка відповідає рівню їх реальної зарплати»,- наголосив у своєму виступі Володимир Заник.