Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

У Стриганцях обговорили перспективи розвитку села

У Стриганцях обговорили перспективи розвитку села

04 лютого у с. Стриганці відбулося спільне розширене засідання виконавчого комітету за участі депутатів сільської ради, керівників підприємств, установ, організацій населеного пункту та громадськості села. Відвідав захід керівник апарату Тисменицької районної державної адміністрації Ярослав Татарин.

В ході зустрічі підвели підсумки роботи місцевої влади у минулому році та обговорили важливі питання соціально-економічного розвитку села на 2019-2021 роки.

Сільський голова Андрій Максимів проінформував присутніх про виконання плану соціально-економічного розвитку у 2018 році, акцентував увагу на тому, що протягом цього часу проводилася цілеспрямована робота, направлена на вирішення проблемних питань громади.

Серед головних пріоритетів соціально-економічного розвитку Стриганецької сільської ради в 2019-2021 роках є: завершення газифікації Будинку культури, завершення будівництва роздягалки та введення в експлуатацію футбольного поля, будівництво дитячого павільйону та встановлення дитячого майданчика, заміна вікон в Стриганецькому НВК, ремонт фасадів НВК і лікарської амбулаторії та закінчення ремонту І поверху медичної установи, будівництво огорожі біля будинку культури, благоустрій території сільського цвинтаря та встановлення там огорожі, встановлення в’їзного знака, облаштування території біля адмінбудинку тротуарною плиткою та огорожею, утримання комунальних доріг в належному стані.

Присутні на зустрічі підтримали озвучені сільським головою пріоритети розвитку територіальної громади.