Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Діяльність автотранспортного комплексу області у 2018 році

Прес-випуск

Головне управління статистики інформує. У 2018 році автоперевізниками області (юридичними особами та фізичними особами-підприємцями)  на комерційній основі  замовникам доставлено 5,1 млн.т  вантажів або 55,9% обсягу попереднього року. Транспортну роботу виконано в обсязі                   1146,1 млн.ткм., що на 3,3% менше, ніж у 2017р.  Понад 70% обсягів вантажних автоперевезень виконали підприємства (юридичні особи).Частка вантажних автоперевезень області в Україні склала 2,8%, за їх обсягами область посіла              14 місце серед регіонів держави.

Серед видів перевезених вантажів провідну позицію займали руди металеві та інша продукція добувної промисловості та розроблення кар’єрів, деревина та вироби з деревини,харчові продукти, напої та тютюнові вироби, продукція сільського господарства, мисливства та лісового господарства.  

Послугами пасажирського автомобільного транспорту(з урахуваннямперевезень автотранспортом фізичних осіб-підприємців) у 2018 році скористались 67,1 млн. пасажирів,  що  на  5,6%  більше,  ніж у попередньому році.Близько 65% обсягів пасажирських автоперевезень виконали фізичні особи-підприємці, автотранспортом яких перевезено 43 млн. пасажирів. Обсяг виконаного пасажирообороту збільшився на 8,2% і склав 1275,1 млн.пас.км.

Частка пасажирських автоперевезень області у загальному їх обсязі                  в Україні у 2018 році склала 3,5%. За обсягами пасажирських автоперевезень область посіла 14 місце серед регіонів держави.

 

 

 

 

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019

При використанні інформації посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.