Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Засідання Ради роботодавців при Тисменицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості

Засідання Ради роботодавців при Тисменицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості

13 березня 2019 року Тисменицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено засідання Ради роботодавців при районній філії.

В засіданні взяли участь: перший заступник голови Тисменицької РДА Володимир Заник, заступник міського голови Сергій Ковальчук, соціальні партнери та керівники ринкоутворюючих підприємств.

Відкриваючи захід, директор Тисменицької районної філії Петро Данилюк  проінформував присутніх про нові форми роботи та сучасні інформаційні технології, зокрема про запровадження нових сервісів для надання послуг роботодавцям та шукачам роботи.  Керівник служби наголосив, що однією з найважливіших ланок ефективної роботи служби зайнятості є налагодження тісної співпраці з роботодавцями та соціальними партнерами.

DSC_0156

Перший заступник голови Тисменицької РДА Володимир Заник охарактеризував ринок праці району, зупинився на виконанні Програми зайнятості населення, необхідності посилення державного регулювання у сфері зайнятості, а також відзначив вагомий вклад Тисменицької районної філії щодо співпраці з місцевими органами влади, об’єднаними територіальними громадами та підприємствами району в реалізації державної політики зайнятості.

DSC_0175

В ході засідання обговорювались питання про необхідність взаємодії влади та бізнесу в напрямку покращення соціально-економічного розвитку району, соціальної відповідальності представників бізнесу за сплату податків до бюджету та соціальних фондів, а також на важливості легалізації найманої робочої сили та оплати праці.

DSC_0151

Голова ради роботодавців Михайло Гордий в своєму виступі відзначив поліпшення якості обслуговування клієнтів служби зайнятості, налагодження партнерських відносин з роботодавцями та подякував членам Ради за співпрацю.         

DSC_0181

В зв’язку із зміною місця роботи і проживання,  Михайло Гордий склав свої повноваження голови Ради роботодавців при Тисменицькій районній філії.

Головою ради роботодавців одноголосно обрано Анатолія Лущака – сільського голову с.Старий Лисець, голову асоціації сільських, селищних рад Тисменицького району.

DSC_0185

На засіданні окреслено основні проблемні питання, які необхідно вирішувати під час наступних засідань Ради роботодавців.