Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Вибереш професію-визначиш долю

Вибереш професію-визначиш долю

13 березня 2019 року Тисменицькою районною філією у приміщенні Народного дому за участю Богородчанської та Тлумацької районних філій проведено масовий профорієнтаційний захід  «Ярмарок професій», в  рамках акції Івано-Франківської обласної служби зайнятості «Профорієнтаційний орієнтир» для популяризації професій, які користуються попитом на ринку праці Прикарпаття.

Одним з головних напрямів інформаційно-роз’яснювальної роботи з учнівською молоддю є розширення уявлення учнів про світ професій, формування позитивного іміджу професій, які мають попит на ринку праці,  підвищення їх соціального статусу в суспільстві.

Розпочав захід директор Тисменицької районної філії Петро Данилюк, який зазначив, що сьогоднішній  захід  дасть  більш широкі  уявлення  про  професії, навчальні заклади та допоможе більш свідомо підійти до професійного самовизначення.

DSC_0896 - Копі

Заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур наголосив: « В житті важливо вчасно відчути своє покликання та обрати професію до душі».

DSC_0905 - Копі

На захід було запрошено: Івано-Франківський  професійно будівельний  ліцей, Центр професійно-технічної освіти №1, Державний  професiйно-технiчний  навчальний  заклад "Iвано-Франкiвське  вище професiйне училище сервiсного обслуговування технiки", Центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, Вище професійне училище №21,  Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, Івано-Франківський професійний ліцей автомобільного транспорту та будівництва,  Тлумацький коледж Львівського аграрного університету та Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області. Ними представлено понад  25 професій, серед яких: криміналіст, поліцейський, бармен, кондитер,  кухар,  продавець, перукар, манікюрник,  слюсар з ремонту автомобілів,  дизайнер,  коваль ручного кування та багато інших.

DSC_0887

DSC_0975

DSC_0953

DSC_0958

DSC_0959

Захід був цікавим та корисним, оскільки учні ближче ознайомилися з роботою фахівців, поспілкувалися з студентами і викладачами навчальних закладів, отримали певні практичні навички роботи, характерні представленим професіям.

На ярмарку  учні отримали багато цікавої інформації та рекомендацій, щодо вибору професії із урахуванням власних нахилів, здібностей та можливостей.

DSC_0980