Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ТИСМЕНИЧЧИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ»

ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ТИСМЕНИЧЧИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ»

21 березня голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, працівники апарату, окремих відділів районної державної адміністрації  та виконавчого апарату районної ради в рамках проведення Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою» провели висадку саджанців на площі 1 га понад 3 тис. саджанців дуба звичайного та ялини європейської у Дністровському лісництві (квартал 49 відділ 5).

Екологічна щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках» відбулася за участі директора ДП «Івано-Франківське лісове господарство» Михайла Бойчука та працівників лісництва. Головний лісничий Петро Адамчук провів інструктаж із висадки саджанців та правильної підготовки їх до посадки.

DSC_0204

DSC_0198

DSC_0190

По завершенню робіт прозвучали слова подяки від головного лісничого за проведену роботу із озеленення та омолодження лісу.    

Дана акція відбувається завдяки співпраці районної влади із ДП «Івано-Франківське лісове господарство».

Нагадаємо, що відповідно до спільного розпорядження Тисменицької районної державної адміністрації та Тисменицької районної ради від 28.02.2019 року №68 «Про проведення в районі заходів у рамках щорічної Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою» державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, трудові колективи підприємств, установ, організацій проводять санітарну очистку територій: прибирають стихійні сміттєзвалища, наводять благоустрій біля соціальних установ, пам’ятників, дитячих майданчиків та стадіонів, зупинок, на кладовищах, озеленюють територію.

DSC_0185

DSC_0205

DSC_0209

DSC_0214

DSC_0240

DSC_0241

DSC_0270

DSC_0298

DSC_0244

DSC_0324

DSC_0287