Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Проведено нараду з питань ходу весняно-польових робіт в Тисменицькому районі

Проведено нараду з питань ходу весняно-польових робіт в Тисменицькому районі

13 березня 2019 року керівники сільськогосподарських підприємств всіх форм власності, фермери району взяли  участь у нараді з питань ходу проведення весняно-польових робіт у першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Заника.

Про хід весняно-польових робіт у районі доповів начальник управління агропромислового розвитку Петро Собко.

DSC_0119

В обговоренні питань: охорони праці та правил техніки безпеки; протипожежні заходи; дотримання правил техніки безпеки при транспортуванні, зберіганні та застосуванні засобів захисту рослин; недопущення отруєння людей, тварин, бджіл  при застосуванні пестицидів під час проведення захисту сільськогосподарських культур від шкідливих організмів;фітосанітарна безпека в сфері насінництва та розсадництва взяли участь: головний державний інспектор з охорони праці відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері управління праці в Івано-Франківській області Олег Шендирівський та  головний інспектор  Тисменицького РВ  УДС України з НС в Івано-Франківській області Дзьомбак Михайло Михайлович, начальник  управління фітосанітарної безпеки головного управління Держпродспоживслужби  в Івано-Франківській області Іван Андрусишин та працівники цієї служби - начальник відділу контролю Мирослав Якимів і провідний спеціаліст Ольга Зуб.

DSC_0122

DSC_0127

Керуючий Тисменицьким відділенням № 1 Прикарпатського регіонального управління ПАТ «ПриватБанк» Сергій Адамчук довів до відома сільгосптоваровиробників умови кредитування.

Про забезпеченість насінням, мінеральними добривами, препаратами захисту рослин, паливно-мастильними матеріалами доповів головний спеціаліст управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Михайло Заник

Із умовами державних форвардних закупівель продовольчого зерна сільськогосподарських товаровиробників ознайомив керівник філії ПАТ «Аграрний фонд України» в Івано-Франківській та Чернівецькій областях Мирон Винничук.

Про підтримку аграрного сектору у державному та обласному бюджетах у 2019 році присутнім доповіла заступник  начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ольга Богак.

DSC_0139

Керівники сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств взяли активну участь у обговоренні даних питань.

 

Довідково

На  сьогоднішній день сільськогосподарські товаровиробники повністю (стовідсотково)   провели  підживлення озимих зернових і технічних культур. Аграрії району, зокрема: філія ПрАТ «Зернопродукт МХП» «Перспектив»  (посіяно 125 га ярого ріпаку), фермерські господарства (ф/г «Василишина В. І. »  – 10 га пшениці ярої) та господарства населення приступили до проведення посівної кампанії.