Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Про промислове виробництво в Івано-Франківській області у січні–лютому 2019 року

Прес-випуск

Головне управління статистики інформує. У січні–лютому 2019р. індекс промислової продукції в області склав 92,4% (в Україні – 97,5%).

У добувній промисловості і розробленні кар’єрів з початку 2019р. приріст промислової продукції становив 3,4%, зокрема, у добуванні сирої нафти та природного газу – 4%. У добуванні інших корисних копалин та розробленні кар’єрів індекс промислової продукції склав 83,6%.

У переробній промисловості проти січня–лютого2018р. індекс промислової продукції становив 80%. На підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції випуск продукції зріс на 0,1%, у т.ч. у виробництві іншої неметалевої мінеральної продукції – на 10,7%. При скороченні обсягів у виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів вцілому (на 24%), у виробництвіготових кормів для тварин приріст продукції становив35,4%.На підприємствах із виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності у січні–лютому 2019р. випуск продукції скоротився на 10,1%, однак у поліграфічній діяльності, тиражуванні записаної інформації приріст склав 17,7%.Скорочення обсягів виробництва спостерігалося у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції у 2,1 раза, водночас у виробництві фарб, лаків і подібної продукції, друкарської фарби та мастик випуск продукції зріс в 1,8 раза.Не досягнуто рівня січня–лютого попереднього року у машинобудуванні, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 10,6%, 39% та 46,6% відповідно.

На підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря проти січня–лютого 2018р.індекс промислової продукції склав 95,1%. Електроенергії вироблено 1880,5млн.кВт·год, що на 1,4% більше, ніж у січні–лютому попереднього року.

 

 

 

 

 

 

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019

При використанні інформації посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.