Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Нагадування

Тисменицьке управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області  нагадує, що відповідно до п. 63.3 ПКУ платник податків зобов’язаний повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючі органи за основним місцем обліку згідно з порядком обліку платників податків. Оскільки обов’язок повідомляти про наявність (реєстрацію) об’єкта оподаткування, встановлений названою нормою ПКУ, не містить винятків або обмежень, такий обов’язок має бути виконаний платником податків незалежно від строку, протягом якого платник володів або користувався відповідним об’єктом.

Якщо платник податків придбав об’єкт оподаткування, він подає повідомлення за ф. № 20-ОПП до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків протягом 10 днів після придбання.

Після відчуження об’єкта оподаткування подається повідомлення за ф. №20-ОПП із зазначенням даних про зміну відомостей про об’єкт оподаткування та стану об’єкта як відчуженого.

Форма вказаного повідомлення передбачає заповнення типу об’єкта оподаткування. На офіційному порталі ДФСУ у розділі «Довідники» оприлюднено оновлений довідник типів об’єктів оподаткування .