Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Заступник голови Тисменицької РДА Степан Мандибур взяв участь у роботі комісії з присудження премії «Обдаровані діти Тисмениччини»

Заступник голови Тисменицької РДА Степан Мандибур взяв участь у роботі комісії з присудження премії «Обдаровані діти Тисмениччини»

14 травня 2019 року відбулося засідання комісії з присудження премії «Обдаровані діти Тисмениччини». Захід проходив під головуванням очільника районної ради Тетяни Градюк за участі заступника голови Тисменицької районної державної адміністрації Степана Мандибура, інших членів комісії.

Премія «Обдаровані діти Тисмениччини» є найвищою в районі відзнакою для підтримки обдарованих дітей, які проживають та навчаються на території Тисменицького району. Її присуджують у трьох номінаціях: «Учень року», «Спортсмен року», «Творча особистість року». Переможцям до Міжнародного дня захисту дітей буде вручена нагорода у розмірі 10000 гривень кожному, Диплом та нагрудний знак лауреата, а вчителю (тренеру, художньому керівнику) за підготовку переможця Премії виплачується винагорода у розмірі 5000 гривень. Крім того, учасникам конкурсу будуть вручені заохочувальні премії у розмірі 5 000 гривень.

IMG_1507

IMG_1514

В ході засідання члени комісії розглядали 6 подань кандидатів на присудження премії.

 IMG_1516

Довідково

Премію Тисменицької районної ради «Обдаровані діти Тисмениччини» присуджується відповідно до рішень Тисменицької районної ради від 25 грудня 2015 року, а також від 22 грудня 2017 року «Про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2015 «Про премію Тисменицької районної ради «Обдаровані діти Тисмениччини».