Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

До Дня вишиванки у бібліотеці підготували експозицію та облаштували фотозону

До Дня вишиванки у бібліотеці підготували експозицію та облаштували фотозону

Щороку у третій четвер травня українці відзначають День вишиванки. Це свято, яке вчить шанувати своє рідне: як тільки не називають вишиту річ – оберегом, святинею, генетичним кодом. У Тисменицькому районі стало традицією відзначати День вишиванки: працювати у вишитому одязі, проводити різнопланові заходи, які популяризують українську традиції, символи та культуру, прививають любов і шану до свого рідного вже протягом багатьох поколінь.

У День вишиванки в Тисменицькій районній бібліотеці другий рік поспіль проходить захід: «Хто прийде у вишиванці – почастуєм кавою у шклянці». Читачам та користувачам інтернету, які завітали до книгозбірні чи дитячої бібліотеки, працівники закладу пропонували смачні напої – каву чи чай.

Крім того, у читальному залі облаштували фотозону із вишитими речами. Старовинні рушники, вишиті подушки з різнобарвними орнаментами стали не тільки гарним доповненням до світлини на згадку про День вишиванки - 2019, але й можливістю дізнатися про те, яка вишивка була популярна на Тисмениччині в різні часи, кольорову гаму та візерунки, що використовували та використовують давні й сучасні майстрині.

DSC_0343

Більш дізнатися про вишивку, пов’язані з нею традиції бібліотекарі пропонували із книг та журналів. З цією метою організували тематичну експозицію.

Хто не встиг вчора, може завітати до районної бібліотеки сьогодні або ближчим часом. Фотозона та стенд із пізнавальною літературою і періодикою ще кілька днів прикрашатимуть приміщення читальної зали.