Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Підприємства Тисменицького району серед кращих в області з охорони праці

Підприємства Тисменицького району серед кращих в області з охорони праці

З нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці днями відбулася урочиста церемонія нагородження переможців обласного огляду-конкурсу «Краще підприємство з охорони праці» за підсумками роботи за 2018 рік.

Захід проходив в Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк за участю начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області І. Якиміва, начальника Управління Держпраці в Івано-Франківській області І. Росипайла, посадових осіб департаментів обласної державної адміністрації, депутатів обласної ради, об’єднань профспілок та роботодавців області.

Спільним наказом управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області та управління Держпраці в Івано-Франківській області присвоєно звання «Переможець обласного огляд-конкурсу «Краще підприємство з охорони праці» 46 підприємствам області, в тому числі 2 підприємствам Тисменицького району, а саме: 

У номінації «Хімічна, газова та нафтогазовидобувна промисловості», категорія «Хімічна галузь» І місце отримало товариство з обмеженою відповідальністю «ПаданаКемікал Компаундс» (директор – Вадим Бабій, інженер з охорони праці – Леся Семеген).

IMG_0214(1)

У номінації«Будівництво та промисловість будівельних матеріалів», категорія «Будівельні матеріали» І місце отримав структурний відокремлений підрозділ «ЗаводПрокерам ТзОВ«ГолдКераміка» (директор –Олександра Сапіжак, начальник відділу охорони праці – Марія Ломей).

IMG_0231(1)

Попередньо комісією обласного огляду-конкурсу «Краще підприємство з охорони праці» у відбірковому етапі проведено аналіз заяв-анкет та додаткове вивчення стану охорони праці на підприємствах, які виявили бажання взяти участь в конкурсі та визначено переможців в 9 номінаціях та 15 категоріях основних галузей економіки області.

Учасники конкурсу оцінювалися за такими критеріями, як ефективне функціонування системи управління охороною праці, створення безпечних та здорових умов праці, заходи з формування в колективі культури праці, проведення навчань з охорони праці, рівень виробничого травматизму та професійних захворювань та інші.