Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Вітання керівництва району зі святом Останнього дзвоника

Вітання керівництва району зі святом Останнього дзвоника

Шановні випускники, школярі, вчителі, батьки!

Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника та з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, думки, враження!

Хвилюючі почуття цього дня переповнюють усіх – від наймолодших учнів до старшокласників. Дякуємо школярам та їх наставникам за успіхи у навчанні: цьогоріч учні Тисмениччини здобули перемоги на багатьох конкурсах і олімпіадах. Бажаємо й надалі впевнено досягати вершин та з легкістю долати труднощі.

Особливо хочемо привітати випускників 2019 року! Нехай школа завжди зігріває Ваші серця приємним спогадом про дитинство, рідний освітній заклад, де Ви знайшли друзів на все життя, осягнули мудрість наук, загартували характери і навчилися відповідальності. Бажаємо Вам не помилитися у виборі професії, стати гідними громадянами незалежної України, працювати на благо свого краю та держави!

Для школярів сьогоднішній дзвоник – це старт літніх канікул. Проведіть їх змістовно, цікаво й весело, набирайтеся незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

У цей урочистий день висловлюємо слова подяки педагогам за невтомну щоденну працю, терпіння, знання, досвід і любов до своїх вихованців. А батькам, бабусям і дідусям – за турботу, підтримку та життєву мудрість. Адже саме родинні цінності, шкільна наука та віра в Бога є тим міцним фундаментом формування особистості – патріота свого краю та держави.

Щастя Вам, добра, міцного здоров’я та мирного неба!

Зі святом!

Голова районної                                       Голова районної ради

                    державної адміністрації

                                               Іван Семанюк                              Тетяна Градюк