Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Голова РДА Іван Семанюк взяв участь у роботі президії районної ради

Голова РДА Іван Семанюк взяв участь у роботі президії районної ради

27 травня у депутатській кімнаті адміністративного будинку районної влади відбулося засідання президії районної ради. Участь у роботі президії взяв голова районної державної адміністрації Іван Семанюк.

Президія розглянула питання про затвердження у новій редакції статутів комунальних некомерційних підприємств «Лисецька центральна районна лікарня», «Тисменицька міська лікарня», «Єзупільська міська лікарня» Тисменицької районної ради Івано-Франківської області. А також – про внесення змін до рішення районної ради від 27.07.2018 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад головних лікарів (керівників) комунальних некомерційних підприємств, засновником яких є Тисменицька районна рада» та про встановлення (зміну) меж населеного пункту с. Черніїв Черніївської сільської ради Тисменицького району.

IMG_2368

Ці питання депутати розглянуть завтра, 28 травня 2019 року, на двадцять третій позачерговій сесії Тисменицької районної ради, яка розпочнеться о 10.00 і відбудеться у великій залі засідань.