Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Вже і зараз: обов’язковість впровадження НАСРР

Вже і зараз: обов’язковість впровадження НАСРР

20 вересня 2019 року настає кінцева дата, коли система безпечності харчової продукції HACCP має бути впроваджена на всіх підприємствах району, особливо в школах, дошкільних навчальних закладах, об'єктах соціальної сфери. Це стосується великих і малих операторів ринку харчових продуктів, діяльність яких пов'язана з харчовими продуктами. Виконання цієї вимоги Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» є обов'язковим для всіх.

Відповідно до статті 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин» відповідальність за невиконання цього обов'язку становить для юридичних осіб - 30 мінімальних заробітних плат, фізичних - 15 мінімальних заробітних плат.

Додатково інформуємо, що всі оператори ринку харчових продуктів зобов'язані пройти державну реєстрацію у територіальних органах Держпродспоживслужби та отримати державний реєстраційний номер.

 

Тисменицьке районне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області