Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Тимчасова зміна місця голосування без зміни виборчої адреси

Тимчасова зміна місця голосування без зміни виборчої адреси

Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями виборець не може проголосувати на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування.

До органу ведення Державного реєстру виборців виборцю необхідно особисто подати заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці чи адреси, за якою він бажає проголосувати. Надсилання вказаної заяви поштою (електронною поштою) законодавством не передбачено.

При поданні заяви громадянин пред'являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, - паспорт громадянина України (у вигляді книжечки або у вигляді картки) або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України). Для громадян України - військовослужбовців документом, який пред'являється органу ведення Реєстру, також може бути посвідчення військовослужбовця або військовий квиток. Підтверджуючі документи надавати не потрібно.

Заяву  про тимчасову зміну місця голосування необхідно подати не пізніше 15 липня 2019 року.

Тимчасова зміна місця голосування без зміни виборчої адреси забезпечує включення виборця до списку виборців на відповідній виборчій дільниці одноразово виключно на день голосування – 21 липня 2019 року.

 

Відділ ведення ДРВ апарату Тисменицької РДА

вул.Галицька, 17, м.Тисмениця, Тисменицький р-н,

Івано-Франківська обл., 77401

(03436) 2-41-10, 2-44-01, 2-43-98