Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Андрій Парубій: Серед міжнародних спостерігачів не можуть бути представники країни-агресора. Вплив Росії на українські вибори – не припустимий

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав лист до Президента Парламентської асамблеї Ради Європи Ліліан Морі Паск’є про відкликання його запрошення для міжнародних спостерігачів від ПАРЄ на позачергових парламентських виборах.

«Серед міжнародних спостерігачів не можуть бути представники країни-агресора - Росії, які будуть не спостерігачами, а агентами гібридної війни Путіна. Вплив Росії на українські вибори будь-яким чином – не припустимий», - пояснив Голова Парламенту.

У листі йдеться:

«Беручи до уваги ситуацію, що склалася в Парламентській асамблеї Ради Європи відносно повернення парламентської делегації Російської Федерації до участі у роботі Асамблеї без суттєвих зрушень у виконанні Російською Федерацією 7-ми резолюцій ПАРЄ, я змушений відкликати своє запрошення для міжнародних спостерігачів від Парламентської асамблеї Ради Європи для спостереження за перебігом позачергових парламентських виборів в Україні (лист від 12 червня 2019 року № 17/7-553 (112367)Голови Верховної Ради України).»