Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

ОЧІЛЬНИКИ РАЙОНУ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ПОЛІЦІЇ ТИСМЕНИЧЧИНИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

ОЧІЛЬНИКИ РАЙОНУ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ПОЛІЦІЇ ТИСМЕНИЧЧИНИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

4 липня своє професійне свято відзначають працівники поліції України. Його встановлено відповідно до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року№ 693/2015. 

Урочисті заходи з нагоди Дня поліції України відбулися у приміщенні районного відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Івано-Франківській області. Керівництво та особовий склад відділу прийшли привітати керівник апарату Тисменицької районної державної адміністрації Ярослав Татарин, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, міський голова м. Тисмениця  Степан Сворак, духовенство.

Свято розпочалося із виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання за полеглими побратимами. Священик церкви Святого Архистратига Михаїла Роман Микієвич поблагословив та окропив правоохоронців.

DSC_1198

DSC_1205


Очільники району вручили працівникам поліції спільні грамоти районної державної адміністрації, районної ради та грошові премії за сумлінне виконання обов’язків, вагомий внесок у забезпечення законності, правопорядку, захисту конституційних прав і свобод громадян.

5

DSC_1256

DSC_1264

Т.в.о. начальника Тисменицького відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Івано-Франківській області Василь Пігут привітав працівників та вручив грамоти і фінансові винагороди.

DSC_1203

DSC_1224

Свято закінчилося спільною фотографією.

DSC_1299