Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Голова Верховної Ради України заявив, що завдяки спільній позиції була відбита ще одна інформаційна атака Кремля

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій на початку пленарного засідання у вівторок заявив, що завдяки спільній позиції була відбита ще одна інформаційна атака. «Ми змусили п’яту колону Москви відмовитися від ідеї проведення телемосту «Нада пагаваріть», - сказав А.Парубій. – Спочатку вони вбили 13 тисяч українців, а тепер вирішили про це поговорити».

На думку Голови Парламенту, такі дії телеканалу Newsone  можуть коштувати йому ліцензії на мовлення, «адже трансляція, а тим паче ретрансляція забороненого в Україні пропагандистського каналу «Росія» - недопустима і є злочином!»

За його словами, учора українці: політики, журналісти, всі небайдужі громадяни були єдині у відсічі агресору. «І разом ми відбили чергову інформаційну атаку Кремля, - наголосив Голова Верховної Ради. - Я переконаний, що і у Парламенті наступного скликання буде достатня проукраїнська більшість, проукраїнська потужна сила, яка зможе не допустити реваншу. Я вітаю всіх вас! Це наша спільна перемога!»

А.Парубій закликав народних депутатів активізуватись, прибути у сесійну залу і взяти участь у голосуванні за Виборчий кодекс, яке відбудеться 11 липня об 11-00. По завершенні розгляду законопроекту по Виборчому кодексу порядком денним останнього пленарного тижня передбачено розгляд законопроекту про заручників, про капеланів, про шахтарів, а також кадрові питання.