Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

КЕРІВНИКИ ТИСМЕНИЧЧИНИ НАГОРОДИЛИ БУХГАЛТЕРІВ ЗА СУМЛІННУ ПРАЦЮ ТА З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

КЕРІВНИКИ ТИСМЕНИЧЧИНИ НАГОРОДИЛИ БУХГАЛТЕРІВ ЗА СУМЛІННУ ПРАЦЮ ТА З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

16 липня, у Народному домі м.Тисмениця відбулися урочистості, присвячені Дню бухгалтера, в яких взяли участь: голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк та бухгалтери району.

Керівництво району привітали та нагородили за сумлінне виконання обов’язків та з нагоди Дня бухгалтера спільними грамотами голови районної державної адміністрації, районної ради і грошовими доповненнями до них нагороджені 15 бухгалтерів, серед яких працівники сільських рад, службовці органів державної виконавчої, представницької влади, установ медицини, сфери соціального захисту.

DSC_1386

DSC_1413

DSC_1416

DSC_1418

DSC_1423


Довідка. Офіційне професійне свято наших бухгалтерів - День бухгалтера, має щорічний характер і відзначається в Україні на підставі датованого 18-го червня 2004 року Указу Президента України за номером 662/2004. Дата свята була встановлена - 16-го липня, тому що саме в цей день в суверенній Україні, в 1999-му році прийняли довгоочікуваний Закон України, де були закріплені основні положення «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

DSC_1414

DSC_1371

DSC_1373