Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Держслужбовці Тисменицької райдержадміністрації взяли участь в обласній спартакіаді

Держслужбовці Тисменицької райдержадміністрації взяли участь в обласній спартакіаді

Команда Тисменицької районної державної адміністрації взяла участь в обласній спартакіаді серед команд державних службовців облдержадміністрації, райдержадміністрацій та територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади. Шістнадцятий рік поспіль з ініціативи Міністерства молоді та спорту України, Національного агентства України з питань державної служби та Центрального комітету профспілки працівників державних установ України у всіх регіонах країни проводиться цей спортивний захід. Його метою є залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я та пропаганди здорового способу життя.

Цьогоріч у спартакіаді взяли участь 12 команд. Вони виборювали перемогу, демонстрували спортивну та інтелектуальну підготовку у таких видах спорту: волейбол, мініфутбол, шахи, шашки і настільний теніс.

Переможці та призери нагороджені кубками, медалями та грамотами.

За результатами обласних змагань буде сформовано збірну команду Івано-Франківської області, яка буде представляти наш регіон на Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд державних службовців.