Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

6 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ СТАРОГО ЛИСЦЯ

6 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ СТАРОГО ЛИСЦЯ

06 жовтня 2019 року село Старий Лисець урочисто відзначало 603 річницю з часу першої письмової згадки.

Свято розпочалося з доброї християнської традиції – Божественної Літургії в місцевих храмах.

На урочистості з нагоди цього феєричного свята, що розпочались в другій половині недільного дня, завітала й голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк та заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур, які висловлювали мешканцям Старого Лисця щирі привітання й побажання миру, процвітання, невпинного руху вперед, зміцнення потенціалу громади, здійснення всіх планів і задумів, розвитку громади у всіх напрямках, та запевнили, що добра практика співпраці громади і влади дала досить вагомі результати, оскільки за останнє скликання на потреби соціально-економічного, культурного розвитку громади, а також на підтримку діяльності місцевої пожежної охорони виділено понад два мільйони гривень.

DSC 9261

DSC 9313

Далі господар свята – сільський голова Старого Лисця Анатолій Лущак урочисто відкрив змагання з велопробігу, а також календарний матч з футболу: “Бистриця” Старий Лисець – ФК “Козацький острів” (с. Чорнолізці). Місцеві аматори шкіряного м’яча подарували вболівальникам і гостям не тільки шквал емоцій, але й дружній поєдинок у матчі – 1:1.

Найповажніші та почесні мешканці Старого Лисця отримали численні відзнаки й нагороди різних рівнів.

DSC 9550

DSC 9537

Організатори свята подбали про те, щоб усім, незалежно від віку та уподобань, було весело та цікаво. 

Відбувся й святковий концерт за участю місцевих аматорських колективів, а також Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України (налічує понад сто учасників. Його склад поєднує хор, балет, оркестр, народні колективи з усіх частин України, зокрема, чоловічій вокальний квартет “Гетьмани”, вокальний гурт “Червоні маки”, фольк-шоу гурт “Душа співає” та інші. Серед солістів Академічного ансамблю переважна кількість мають звання Народних та Заслужених артистів України).

DSC 9397

DSC 9402

DSC 9341

DSC 9426

DSC 9436

DSC 9303

DSC 9572

DSC 9624

Всі охочі вже традиційно могли почастуватися смачними стравами місцевої кухні та напоями. Завершенням великого свята для старолисецької громади стало частування іменним святковим мегатортом. Учасники урочистої програми святкувань та мешканці села взяли з собою солодку часточку свята, що надовго залишить в їхніх серцях відчуття радості й гордості за рідну домівку.  

DSC 9590

 Фото - ПП "РЕДАКЦІЯ ЧАСОПИСУ "ВПЕРЕД""