Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРИ ТИСМЕНИЧЧИНИ ВІДЗНАЧИЛИ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРИ ТИСМЕНИЧЧИНИ ВІДЗНАЧИЛИ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

9 листопада своє професійне свято відзначають працівники культури та майстри народного мистецтва. Урочисті заходи з цієї нагоди відбулися сьогодні у Народному домі м. Тисмениця за участі культпрацівників району та гостей, які прийшли їх привітати.

DSC_0198

DSC_0190


Адресували слова подяки талановитим людям, які творять із буднів свято, заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур та голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, начальник відділу культури районної державної адміністрації Олександра Стефінко.

 Тож за невтомний творчий пошук та служіння мистецтву, збереження і примноження духовних скарбів нашого народу, багаторічну діяльність та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва Степан Мандибур та Тетяна Градюк нагородили дев’ять працівників культури спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради. Відзнаки за професіоналізм та відданість обраній справі вручила й Олександра Стефінко.

Музичним подарунком до свята стала концертна програма. Професійні музиканти подарували присутнім вир позитивних емоцій та гарний настрій.