Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

13 листопада перший заступник голови Тисменицької районної держаної адміністрації Володимир Заник, сільський голова с. Посіч Галина Витвицька, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної державної адміністрації Олег П’ятничук взяли участь в онлайн-нараді під під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

DSC_0354

Комісією розглянуто питання про хід виконання аварійно-відновних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася на окремих територіях області 20-21 травня цього року, затверджено переліки потенційно небезпечних об’єктів та споживачів, на яких поширюється обмеження постачання питної води до рівня екологічної броні та план роботи регіональної комісії на 2020 рік.

Рішенням комісії зобов’язано ДП «Дороги Прикарпаття» та Богородчанську райдержадміністрацію терміново завершити опрацювання документів та забезпечити проведення аварійно-відновних робіт на  пошкоджених стихією об’єктах.

Крім цього, наголошено на необхідності вжиття заходів розпорядникам коштів щодо обов’язкового виконання термінів графіку на проведення аварійно-відновних робіт.

Керівництвом Тисменицього району та сільським головою с. Посіч Галиною Витвицькою зроблено ряд дій які забезпечать своєчасне виконання робіт на об’єкті в с. Посіч, а саме відновлення моста №2 через р. Посічанка. На даний час підписано угоду з підрядником і ведуться ремонтні роботи.

3