Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Роботодавець - важливий партнер соціально-економічного розвитку Тисменицького району

Роботодавець - важливий партнер соціально-економічного розвитку Тисменицького району

14 листопада 2019 року Тисменицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено засідання Ради роботодавців при районній філії.

В ньому взяли участь: перший заступник голови Тисменицької районної адміністрації Володимир Заник, заступник міського голови Сергій Ковальчук, соціальні партнери, а також голови ОТГ та керівники ринкоутворюючих підприємств району.

Відкриваючи захід, директор Тисменицької районної філії Петро Данилюк проінформував присутніх про нові форми роботи та сучасні інформаційні технології. Зокрема, директор розповів про запровадження нових сервісів для надання послуг роботодавцям та шукачам роботи, а також наголосив, що однією з найважливіших ланок ефективної роботи служби зайнятості є налагодження тісної співпраці з роботодавцями та соціальними партнерами.

Перший заступник голови Тисменицької райдержадміністрації Володимир Заник охарактеризував ринок праці району та детально зупинився на проведенні територіальної реформи, необхідності посилення державного регулювання у сфері зайнятості. Також він відзначив вагомий вклад Тисменицької районної філії щодо співпраці з місцевими органами влади, об’єднаними територіальними громадами та підприємствами району в реалізації державної політики зайнятості.

Учасники наголосили на важливості легалізації найманої робочої сили та оплати праці, а також обговорили питання про необхідність взаємодії влади та бізнесу в напрямку покращення соціально-економічного розвитку району. Відтак важливою складовою цього процесу є відповідальність представників бізнесу за сплату податків до бюджету та соціальних фондів.