Вітаємо на сайті Тисменицької районної державної адміністрації

Діяльність автотранспортного комплексу області у січні–вересні 2019 року

Прес-випуск

Головне управління статистики інформує. У січні–вересні 2019 року автоперевізниками області (юридичними особами та фізичними особами-підприємцями) на комерційній основі замовникам доставлено 4,9 млн.т  вантажів та виконано транспортну роботу в обсязі 916,6 млн.ткм. Підприємства (юридичні особи) виконали 76% обсягів вантажних автоперевезень.Частка вантажних автоперевезень області в Україні склала 2,7%, за їх обсягами областьпосіла 14 місце серед регіонів держави.

Серед видів перевезених вантажів провідну позицію займали руди металеві та інша продукція добувної промисловості і розроблення кар’єрів,харчові продукти, напої та тютюнові вироби,деревина та вироби з деревини,  продукція сільського господарства, мисливства та лісового господарства. 

Послугами пасажирського автомобільного транспорту(з урахуваннямперевезень автотранспортом фізичних осіб-підприємців) у січні–вересні                  2019 року скористались 49 млн. пасажирів,  що  на  2,7%  менше,  ніж у січні–вересні 2018р. Майже 56% обсягів пасажирських автоперевезень виконали фізичні особи-підприємці, автотранспортом яких перевезено 27,4 млн. пасажирів.

Частка пасажирських автоперевезень області у загальному їх обсязі                  в Україні усічні–вересні 2019 року склала 3,6%.За обсягами пасажирських автоперевезень область посіла 13 місце серед регіонів держави.

Найбільша частка вантажних автоперевезень припала на перевізників міст Івано-Франківська, Калуша та Рожнятівського району (32,6%, 10,1% та 11,1% відповідно), пасажирських – міст Івано-Франківська та Калуша (47,5% та 9,3%).

 

 

 

Довідки за телефоном: (0342) 53-35-17; e-mail: ifgus@ifstat.gov.ua.      

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-TRANSP.htm

 

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019

При використанні інформації посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.